ДАІшники заблокували Пояркова, щоб виписати штраф

П'ятниця, 17 січня 2014, 13:08

Чотири патруля ДАІ затримали одного з лідерів Автомайдана Сергія Пояркова біля посольства США.

Працівники ДАІ звинуватили Пояркова в тому, що у нього є додаткові фари, повідомив Українській правді Сергій Поярков.

"Тут  під посольством стояли автомобілі ДАІ, вони нас чекали. Одну людину зупинили за те, що він був нібито не пристебнутий, але його відпустили, а мені сказали, що у мене встановлені додаткові фари", - сказав він.

"Такий пункт у правилах є за невстановлені заводом-виробником фари. Але цей пункт не застосовується, бо дуже важко на дорозі встановити, які фари встановлені виробником, а які ні, для цього потрібний експертний висновок", - пояснив Поярков.

 
Виписувати штраф Пояркову прибув керівник ДПС Києва Юрій Лукіша
Виписувати штраф Пояркову прибув керівник ДПС Києва Юрій Лукіша

"А от мені виписали штраф на 300 гривень і протокол про те, що у мене додаткові фари", - зазначив він.

Поярков додав, що раніше жодних протоколів на нього не складали, а за цей тиждень це вже третій чи четвертий штраф. "Зрозуміло, що дана спеціальна команда тролити авто майдан. Це була спеціальна акція, щоб виписати мені протокол", - зазначив Поярков.

Він також зазначив, що для того, щоб оштрафувати його приїхали два підполковника.

"Два підполковника приїжджають для того, щоб забрати додаткові фари. На кожну фару по підполковнику! Це настільки серйозне порушення в масштабах країни!  Два підполковника кинули все і врятували країну від двох додаткових фар! Країна врятована, Батьківщина, спи спокійно! Я б їм Героя України дав" – обурився Поярков.

"Ви ж знаєте, що суд виніс рішення про позбавлення мене прав, але я подав апеляцію, тому права у мене", - також повідомив він.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!