ПР просить опозицію припинити "розгнузданий шабаш" на Грушевського

Понеділок, 20 січня 2014, 16:53

Партія регіонів закликає опозицію відмовитися від силових сценаріїв, зупинити агресію, насильство та виступає за мирне врегулювання конфлікту.

Про це йдеться у заяві ПР,  поширеній прес-службою партії, пише "Інтерфакс-Україна".

Дії позиції, яка "організувала масові заворушення на вул. Грушевського" є злочинними й аморальними, зазначають в Партії регіонів.

"Особливий цинізм опозиціонерів - у тому, що свій розгнузданий шабаш вони влаштували 19 січня - в день Хрещення Господнього - одне з головних православних свят", - йдеться в заяві.

"Панове Кличко, Яценюк, Тягнибок! Уже не лише вся країна, вже і світова спільнота усвідомили, що саме ви і є найголовніші провокатори, які влаштували побоїще в центрі столиці. Саме ви несете пряму відповідальність за дії своїх оскаженілих однодумців", - заявляють в ПР.

В ПР наголошують, що "весь світ побачив справжнє обличчя так званих мирних громадянських протестів - спотворений невгамовною злістю і ненавистю звіриний оскал екстремізму".

"Драматичні події 19 січня підтвердили актуальність і своєчасність антиекстремістських законів, ухвалених Верховною Радою 16 січня", - зазначили в ПР.

Регіонали також подякували правоохоронцям, які були присутні на вул. Грушевського: "В екстремальній ситуації вони з честю  протистояли атакам майданних радикалів".

Як відомо, 19 січня після Народного віче на вул. Грушевського між активістами та кордонами охорони з ВВ та Беркуту виникли сутички, які тривають й досі. Жертвами сутичок вже стали близько 200 осіб, серед них за офіційними даними –  близько 20 журналістів. більше 100 активістів, та 70 правоохоронців.

powered by lun.ua