Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЗМІ: Проти демонстрантів на Грушевського виставили курсантів Академії МВС

Вівторок, 21 січня 2014, 10:46

Для блокування урядового кварталу використовують курсантів Національної академії МВС, яким нашивають шеврони бійців внутрішніх військ.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на батька одного з таких курсантів. За його словами, погони при цьому залишаються на форменому одязі, але під бронежилетами їх не видно.

Батьки курсантів збираються вирушити до Києва для захисту своїх дітей.

Як розповів співрозмовник Радіо Свобода, на вулиці Грушевського проти демонстрантів виставили курсантів третього курсу, більшості з яких 19 або 20 років. Четвертокурсники, за словами чоловіка, рараз перебувають на практиці.

У понеділок у столичній академії МВС заявляли, що до стримування протестів курсантів не залучали. Співробітник прес-служби Національної академії внутрішніх справ Людмила Зеленко заявила, що "це нонсенс".

"У нас усі курсанти на навчанні. Повернулись після канікул. В урядовому кварталі жодного з них немає", – стверджує вона.

Як відомо, на вулиці Грушевського вже третій день продовжуються протистояння між мітингувальниками та правоохоронцями. За офіційними даними, під час сутичок постраждали вже більше 200 людей з обох боків. У МВС заявили про 119 постраждалих.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: