Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Клюєв обурився, що Кличко показав йому спину. Опозиція хоче зустрічі з Януковичем

Вівторок, 21 січня 2014, 15:50

Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв заявив про вихід лідера партії "УДАР" Віталія Кличка з переговорного процесу з владою щодо врегулювання кризи в країні.

Про це він повідомив на брифінгу у вівторок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Конструктивної розмови не відбулося. Кличко почав заявляти, що виходить з переговорного процесу", - сказав Клюєв.

Секретар РНБО закликав Кличка повернутися в процес консультацій і переговорів.

Сам Кличко назвав "дивною" заяву Клюєва.

Про це повідомляє прес-служба "УДАРу".

"Як можна вийти з того, куди не входив? Ми ще вчора наголосили, що переговори повинні відбуватися тільки з Януковичем. А він усувається і уникає відповідальності, тому поклав її на так звану робочу групу", - наголосив Кличко.

Переговори щодо врегулювання політичної кризи в Україні мають відбуватися обов'язково за участю президента як гаранта Конституції та людини, яка несе всю відповідальність за те, що відбувається сьогодні в країні, заявив Кличко.

У той же час, за повідомленням прес-служби президента, Клюєв назвав "конструктивними політичні консультації з представниками опозиції".

"Я просив би лідерів опозиційних сил, щоб вони звернулися до своїх представників із політичних партій, щоб вони припинили ескалацію насильства", - наголосив він.

Як відомо, у вівторок в Адміністрації президента відбувалося засідання робочої групи з врегулювання політичної кризи в країні під керівництвом Клюєва, однак без глави держави.

Янукович, за даними прес-служби, в цей же час проводив зустріч з прем'єром Миколою Азаровим і першим віце-прем'єром Сергієм Арбузовим з питань соціально-економічного розвитку країни.

Кличко прийшов на Банкову з наміром зустрітися з Януковичем "щоб вимагати припинити ескалацію насильства і почати робити кроки до врегулювання гострої політичної кризи", однак не зміг потрапити до президента.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк наполягає на негайній сьогоднішній зустрічі лідерів трьох опозиційних фракцій з президентом України Віктором Януковичем.

"Обурення людей бездіяльністю влади і двомісячним ігноруванням вимог Майдану довело ситуацію до критичної точки кипіння. Залишаються лічені дні, а можливо, навіть години, коли вирішення політичної кризи ще можливо шляхом переговорів", - йдеться в повідомленні А.Яценюка, поширеному прес-служби партії "Батьківщина" у вівторок.

Лідер фракції зазначає , що "це треба зробити, доки люди ще готові чути політиків і взагалі сприймають політичний шлях врегулювання кризи".

Яценюк заявив, що ситуація більш ніж критична і потребує блискавичної швидкості в ухваленні відповідальних рішень.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування