Азаров назвав Майдан мародерами, терористами і злочинцями

Середа, 22 січня 2014, 09:22

Прем'єр Микола Азаров вважає, що учасників заворушень на Грушевського та у центрі Києва не можна називати мирними демонстрантами, бо вони є злочинцями і терористами.

Про це він заявив на засіданні уряду у середу.

За його словами, почавши зіткнення на Грушевського "частина Майдану, який довго балансував на межі мирних протестів, перейшла межу".

"Організовані ультраправі бойовики радикальної частини учасників Майдану влаштували в центрі Києва масові заворушення, напади на працівників правоохоронних органів", - заявив Азаров.

Він звинуватив протестуючих у підпалах автомобілів, мародерстві, терорі, захопленнях людей та самосудах.

"Цинізм і аморальність терористів дійшли до того, що вони кидають "коктейлі Молотова" в живих людей. І молоді хлопці, теж наші діти, спалахують вогнем", - обурився Азаров.

Він також розповів про те, що у нього є інформація, що сьогодні "учасники Майдану" захоплювали якісь готелі.

"Вночі терористи з Майдану вдиралися до готелів, захопили кількадесят громадян, яких вони вважають своїми опонентами, і жорстоко їх побили", - розповів Азаров.

"Учасників цих заворушень не можна називати мирними протестувальниками і мітингувальниками. Це злочинці, які повинні відповісти за свої діяння", - заявив прем'єр.

Як відомо, 19 січня на вулиці Грушевського у Києві почалися сутички між мітингуючи ми та правоохоронними органами.

Опозиція та самооборона Майдану заявляли про банди привезених владою тітушок, які чинять погроми та нападають на людей у Києві.

Частину із них вдалося затримати і вони розповіли, що чинять правопорушення за гроші.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування