Азаров заявляє, що влада не має стосунку до жертв на Грушевського

Середа, 22 січня 2014, 09:42

Українська влада не має стосунку до жертв заворушень на вулиці Грушевського у центрі Києва, а працівники МВС там не мають зброї.

Про це заявив прем'єр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду у середу.

"Я як прем'єр міністр офіційно заявляю, що жертви, які уже, на жаль, є, - на совісті і на відповідальності організаторів та певних учасників масових заворушень",  - заявив він.

Азаров вимагає від правоохоронних органів "ретельно і рішуче розслідували ці злочини" і не допустити їхнього повторення.

"А звинувачення на адресу правоохоронних органів взагалі безпідставні, оскільки на Грушевського вони взагалі не мають вогнепальної зброї", - заявив прем'єр.

За його словами, на Грушевського "купка екстремістів уже кілька днів намагається ґвлатувати всю Україну".

Він нагадав, що попереджав людей, що опозиційні депутати спробують сховати за недоторканністю, а відповідатимуть прості люди.

"Лідери опозиції одразу ж з переляку спробували відхреститися від погромників. А трагедія уже сталась", - заявив Азаров.

"А ті, кому доведеться відповідати за скоєні злочини, все життя будуть жалкувати про те, що взяли участь в огидній авантюрі", - додав він.

Азаров каже, що він співчуває сім'ям затриманим і постраждалим.

"Безумовно, я співчуваю сім'ям. Я пам'ятаю вислів "О ком звонит колокол? – на російській мові. – Он звонит о тебе" (цитата із Джона Донна, взята епіграфом до роману Гемінгвея – ред.)", - сказав прем'єр.

"Ми співчуваємо, що так сталось, хоча не маємо ніякого відношення", - додав він.

Як відомо, у середу стало відомо, що на Грушевського застрелили активного учасника протестів Сергія Нігояна. 

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування