Автомайданівці можуть бути в міліції, їм шиють статтю на 15 років

Четвер, 23 січня 2014, 07:46

Один із викрадених уночі автомайданівців Олександр Кравцов може бути у Дарницькому райвідділку міліції

"Один із викрадених сьогодні автомайданіців - Oleksandr Kravtsov. Це його синій Ланос із прапором ЄС на капоті і словом YES на дверях світиться на половині фоток з Автомайдану. За попередніми даними, він може бути зараз у Дарницькому РВВС. Як і інші водії", - пише на його сторінці у Facebook друг.

"Після сутички з "Беркутом" зник Oleksandr Kravtsov - один із непублічних координаторів Автомайдану. Можливо, він у Дарницькому РУВД - рідні затриманих кажуть, що не можуть їх там упізнати, настільки побиті в них обличчя", - додає інший.

"Шиють оцю нову статтю "Організація масових заходів", до 15 років. Хто може із журналістів, і просто із людей - треба їх звідти витягти!", - додає користувач соцмережі.

Дружина Кравцова пише, що "Беркут" викрав її чоловіка після сутички автомайдану з "тітушками".

"Побили машини, заарештували певну кількість автомайданівців. За ймовірною інформацією вони у Дарницькому РОВД (Кошиця, 3-А). Наша машина потрощена. Прошу молитися за мого чоловіка Oleksandr Kravtsov та його друга Sergii Zelinskyi. На зв"язок не виходять. Є свідки їх захоплення", - повідомляє вона.

Як відомо, протягом ночі "Беркут" та "тітушки" щонайменше у чотирьох місцях по Києву зупинили та побили учасників "Автомайдану", зокрема, виманивши їх проханнями про допомогу нібито від постраждалих "євромайданівців".

За даними активістів, зникли щонайменше 15 автомайданівців, на яких в ніч на 23 січня "полювали" тітушки та "Беркут".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування