У Черкасах повторно штурмували ОДА. Підставили "автомайданівців"

Понеділок, 27 січня 2014, 02:19

Невідомі особи розпочали повторний штурм будівлі Черкаської облдержадміністрації, який завершився побиттям мітингувальників та "автомайданівців" силовиками.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише громадський активіст Микола Ляхович.

"Щойно в Черкасах "тітушки" підставили Київський Автомайдан. Лише гості зі столиці почали виходити з автомобілів, як десяток "місцевих", які їх чекали, кинулись громити Черкаську ОДА. Частина гостей приєдналась до цього творчого процесу", - повідомляє він.

"За декілька хвилин, один з "місцевих" дав команду своїм, і вони всім десятком швидко побігли праворуч від ОДА, в двори. Щойно "тітушки", замасковані під "місцевих активістів", сховались у дворах, як з лівого боку ОДА вискочив "Беркут" і почав бити всіх підряд хто стояв на площі. Є затримані і травмовані, але точна кількість невідома. Машини автомайданівців "беркутівці" побили", - зазначає Ляхович. 

Скрін з Facebook 

Як повідомляє "Радіо Свобода", силовики дуже сильно било кийками людей та трощили машини.

"Люди почали тікати, а бійці їх затримувати. Людей дуже сильно били кийками. Били сильно і по машинах, в які сідали люди. Бійці пробіглися по всьому району і добивали та затримували людей", – каже очевидець штурму, на якого посилається видання.

Він також повідомляє, що у місті тітушки б’ють машини на очах у міліції. За його підрахунками, дванадцять тітушок розбили п’ять автівок на площі. Очевидець каже, що вони пересуваються групами по шість-сім осіб.

Відомо, що під час цих подій побили журналіста "Інтера" Станіслава Кухарчука. Йому розбили голову, наразі він у третій міській лікарні. Також побили машину журналістів "5 каналу".

За повідомленням прокуратури Черкаської області, наразі проводиться затримання осіб, які брали участь у масових заворушення на Соборній площі Черкас. Міліція затримала уже 12 людей.

Правоохоронці зареєстрували кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частинами 1 і 2 статті 294 Кримінального кодексу – масові заворушення та захоплення державних будівель.

"Правий Сектор" уже поширив заяву, що "не брав участі у так званому штурмі ОДА і нікого не закликав до таких дій". Наразі, пишуть вони, їм невідомо, хто саме штурмував облдержадміністрацію.

powered by lun.ua