Азаров у Кабміні проводить закрите засідання щодо ситуації в країні - ЗМІ

Понеділок, 27 січня 2014, 11:27

Прем'єр Микола Азаров проводить закрите засідання уряду, де заслуховується звіт МВС щодо ситуації в країні.

Про це пише ZN.UA, з посиланням на свої джерела в Кабміні.

Про ситуацію в країні доповість заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк. Захарченко з невідомих причин до Азарова не з'явився.

Азаров, відкриваючи засідання, зажадав, щоб у залі залишилися лише ті міністри, які мають доступ до секретних і цілком таємним данних.

Засідання триває без сторонніх очей за зачиненими дверями.

Як повідомив "Інтерфакс-Україна" прес-секретар прем'єра Віталій Лук’яненко, ініціатива міністра юстиції Олени Лукаш про звернення до РНБО щодо введення надзвичайного стану на нараді не обговорювалася.

"Нарада у прем'єра відбулася у звичайному робочому режимі. Ініціатива міністра юстиції щодо надзвичайного стану не порушувалася й окремо питання захоплення будівлі Міністерства юстиції не обговорювалося", - сказав він.

Водночас Лук’яненко зазначив, що на нараді обговорювалося питання необхідності вжиття правових дій для звільнення захоплених активістами урядових будівель, оскільки це "незаконно та неприпустимо".

Як відомо, в понеділок з'явилася інформація про те, що закордонні посольства були оповіщені про можливе введення надзвичайного стану.

У МЗС України цю інформацію назвали "провокацією".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування