Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Адвокат просить про допомогу СБУ в розшуку Булатова, бо міліція не зробила нічого

Вівторок, 28 січня 2014, 17:02

Пройшов тиждень з моменту зникнення одного з лідерів авто майдану Дмитра Булатова, однак слідство поки нічого не зробила.

Про це Українській правді повідомив адвокат Булатова  – Дмитро Йовдій.

"Міліція нічого не робить для розшуку Дмитра Булатова. Тиждень пройшов, а жодних дій немає", - сказав Йовдій

За його словами, хоча вже минув цілий тиждень після звернення з з’явою про зникнення, міліція до цього не вчинила належних заходів, спрямованих на розшук Дмитра Булатова.

Дмитро Булатов зник ввечері 22 січня
Дмитро Булатов зник ввечері 22 січня

"Незважаючи на те, що мобільний телефон Дмитра був увімкнений ще протягом досить тривалого часу після його зникнення (і, ймовірно, вимкнувся внаслідок розрядження акумулятора), від мобільного оператора не отримано роздруківки телефонних дзвінків. Не застосовані технічні засоби, спрямовані на виявлення його місцезнаходження, що можна встановити за дзвінках з його номеру", - зазначив він.

"Також до цього часу не отримано відомостей, чи перетинав Дмитро Булатов державний кордон України, що є вкрай важливою обставиною для з’ясування причин його зникнення. Враховуючи значний резонанс цієї справи, ця інформація мала бути отримана протягом кількох годин", - підкреслив адвокат.

Йовдій наголосив, що у зв’язку з неефективною роботою в понеділок ним було зроблено звернення в СБУ м. Києва, з проханням долучитись до пошуків.

"Слідство працює формально та неефективно",  - підкреслив він.

Також Йовдій закликав керівника МВС у м. Києві витребувати справу з дарницького РУГУ у м. Києві та взяти її під особистий контроль.

Як відомо, Дмитро Булатов зник ввечері 22 січня.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: