Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У міліції "гнуть лінію" Царьова: убити активістів могли не на Грушевського

П'ятниця, 31 січня 2014, 18:27

Слідчі досі не змогли встановити місце убивства активістів та його свідків, оскільки тіла загиблих неодноразово переміщувалися.

Про це заявив перший заступник начальника Головного слідчого управління МВС Віталій Сакал на прес-конференції, говорячи про смерть Романа Сеника, Сергія Нігояна та Михайла Жизнєвського.

"Навіть з огляду на той факт, що в місцях масових безладів знаходилося одночасно кілька тисяч громадян, працювали десятки камер вітчизняних та іноземних ЗМІ, слідчі й досі не змогли встановити місце злочину та його свідків, оскільки тіла загиблих неодноразово переміщувалися", - цитує Сакала прес-служба МВС.

Зокрема, за словами міліцейського чиновника, Нігояна у так званий "медпункт" принесли четверо чоловіків, "однак досі невідомо, де стався злочин".

З метою проведення "більш якісного" розслідування кримінальні провадження за фактами трьох смертей передані до Слідчого управління ГУ МВС у Києві. Розслідування перебуває на особистому контролі міністра внутрішніх справ та Генпрокуратури.

Як відомо, раніше депутат Партії регіонів Олег Царьов у інтерв’ю російському "Дождю" висловив своє переконання, що застрелені активісти Євромайдану були вбиті не на вулиці Грушевського, в епіцентрі сутичок, а їхні тіла принесли туди у ніч на 22 січня.   

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування