У Пшонки справу Попова та Сівковича відклали у довгий ящик

14 переглядів
Понеділок, 6 січня 2014, 12:16

Станом на 6 січня Генпрокуратура не оприлюднила жодних відомостей про хід досудового розслідування у справі про розгін Євромайдану.

Жодної інформації у прес-службі ГПУ Українській правді також отримати не вдалося.

20 грудня Українська правда направила до ГПУ запит на надання інформації про те, чи відбувся відповідний суд в рамках розслідування і яке рішення було прийнято. Однак на інформаційний запит і на телефонні дзвінки в ГПУ не відповіли.

Як відомо, 14 грудня у ході брифінгу генпрокурор Віктор Пшонка заявив: за розгін Євромайдану покарають  заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, начальника київської міліції Валерія Коряка і голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова.

Янукович підписав указ про вісторонення всіх трьох на час проведення розслідування.

Згідно з протоколами допиту Сівковича, Коряка і Попова, Сівкович транслював вказівки секретаря РНБО Андрія Клюєва.

Також на допиті Коряк дав свідчення, що йому телефонував міністр внутрішніх справ  Віталій Захарченко і наказав виконувати всі команди Сівковича.

За фактом порушення конституційних прав громадян на Майдані в ніч на 30 листопада прокуратура розпочала досудове розслідування за підозрою Олександра Попова та Володимира Сівковича у  скоєнні злочину, передбаченого частинами 4 і 5 ст. 27, частиною 2 статті 365 КК України, а також Валерія Коряка - у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 365 КК України - порушення конституційних прав громадян. 

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua