Регіонали вимагають від ГПУ зупинити "ВІЧЕ-інфекцію"

Понеділок, 10 лютого 2014, 12:04

Партія регіонів вимагає від Генпрокуратури "дати правову оцінку" діям опозиції, яка створює "воєнізовані формування".

Про це йдеться в заяві партії.

У ПР нагадали про заяву опозиціонерів про створення всеукраїнської самооборони, за прикладом самооборони Майдану.

"Таким чином, ситуація в Україні все більш нагадує сумнозвісні події у "від демократизованій" Лівії", - заявили в Партії регіонів.

Регіонали звинуватили опозицію в намірі створити "постійно діючі загони радикальних прихильників, які будуть задіяні в опозиційних міжкланових "розборках".

"Завдяки старанням опозиційних вождів в Україну повертається епоха "дев'яностих". Іменем майдану будуть відбуватися протиправні дії", - йдеться в заяві.

Партія регіонів вважає, що опозиція "загралася у війну" і нагадала про передбачену за це кримінальну відповідальність.

"Упевнені в тому, що міжнародна громадськість також дасть свою оцінку подібним мілітаристським ініціативам опозиції", - заявили в ПР.

Регіонали вважають, що план Парубія "перетворити всю Україну в Майдан" і "жорстко люструвати антиукраїнські елементи" не пройде.

"Ми впевнені, що свідомі люди не дадуть збутися цим воістину "наполеонівським планам", райдужній мрії майдануючого пройдисвіта - не дозволять поширитися "ВІЧЕ-інфекцію" по всій Україні", - йдеться в заяві.

У ПР сподіваються, що Європа і США не будуть мовчати з цього приводу.

Як відомо, у неділю на Віче на Майдані було оголошено, що самооборона Майдану стає всеукраїнською.

1 лютого Партія регіонів у Харкові створила "Український фронт", який, за словами Добкіна, "почне зачищати і очищати українську землю від тих, хто прийшов сюди з окупаційними планами".

На Півдні та Сході країни під протекторатом місцевої влади також створюються "народні дружини", які будуть "захищати" регіони від "приїжджих фашистів".

Українська правдаpowered by lun.ua