КМДА заявляє, що не просила міліцію розганяти Майдан в ніч на 30 листопада

Понеділок, 10 лютого 2014, 12:58

Ні КМДА, ні посадові особи її комунальних підприємств не зверталися до міліції з проханням розчистити територію Майдану Незалежності від мітингувальників в ніч на 30 листопада 2013 року.

Про це йдеться у відповіді Київської міської державної адміністрації на офіційний запит позафракційного народного депутата Юрія Дерев'янка.

Нардеп розмістив на своїй сторінці в Facebook копію листа-відповіді за підписом заступника голови КМДА Віктора Коржа.

"Виявляється, що ні посадові особи КМДА, ні посадові особи її комунальних підприємств не зверталися до МВС з проханням про вжиття заходів щодо розчищення території Майдану Незалежності та вул. Хрещатик в період з 29 по 30 листопада від громадян, які перебували там та брали участь у мітингах і демонстраціях. Проте МВС на своєму сайті повідомляє що прибули на Майдан Незалежності на звернення Управління благоустрою КМДА", - написав Дерев'янко.

 Скріншот зі сторінки Юрія Дерев'янка в Facebook

Для порівняння він розмістив поруч із копією відповіді від КМДА повідомлення, розміщене на сайті Міністерства внутрішніх справ за 30 листопада минулого року, в якому йдеться: "На Майдан Незалежності правоохоронці прибули на звернення Управління благоустрою КМДА.

Активні дії представники Беркуту розпочали після того, як мітингувальники почали чинити опір міліціонерам, кидати у них сміттям, склянками, пляшками з водою та підпаленими палками".

Українська правда