На Банковій затримку зі змінами до Конституції валять на опозицію

5 переглядів
Понеділок, 10 лютого 2014, 17:07

Перший заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов закликав опозиційні парламентські фракції окреслити узгоджений варіант внесення змін до Конституції.

Про це він заявив у коментарі державному інформагентству "Укрінформ".

"Фракції "УДАР" та "Батьківщина" запропонували зовсім різні варіанти змін, що кардинально різняться між собою... Ми закликаємо наших партнерів із опозиції зібратися та знайти спочатку єдиний компроміс по проекту пропонованих змін всередині своїх фракцій", - зазначив Портнов.

За його словами, опозиція на сьогодні відмовилася від ідеї повернення до Конституції 2004 року, оскільки у наданих письмових пропозиціях пропонує лише зміни до чинного Основного закону.

За словами першого заступника глави АП, ці зміни передбачають створення нових органів влади, перерозподіл повноважень між існуючими та додавання нових функцій різним інститутам влади.

Портнов запевнив, що "влада готова буде продовжити спільну роботу з опозицією, щойно там дійдуть спільної думки".

"І наступним кроком ми попросимо наших європейських колег, зокрема з Венеціанської комісії, максимально швидко, наскільки це можливо, провести експертизу пропонованих змін", - додав він.

Як відомо, у Партії регіонів заявили, що не будуть вносити свій варіант змін, а чекатимуть напрацювань опозиційних фракцій.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua