Головлікаря Центру "швидкої" можуть звільнити за зйомки антимайдану

27 переглядів
Понеділок, 10 лютого 2014, 21:30

Головного лікаря Київського міськцентру екстреної меддопомоги Анатолія Вершигору можуть звільнити за те, що він дозволив журналістам знімати на відео роботу лікарів у кареті "швидкої".

Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко журналістам у понеділок.

"Я не читав наказу, але знаю, що якщо його звільнили, то за порушення інструкції з використання "швидкої допомоги", - повідомив чиновник.

За його словами, "замість використання "швидкої допомоги" за призначенням він посадив туди знімальну групу та їздив, знімав якісь об'єкти".

При цьому Голубченко наголосив, що інструкція суворо забороняє перебувати в робочий час у кареті швидкої допомоги стороннім.

За його словами, знімальна група могла їхати в автомобілі супроводження, але не в самій машині швидкої допомоги.

"Він порушив це правило. Я не знаю, чи звільнили його. Але якщо звільнили, то саме за це",- сказав Голубченко.

Як раніше повідомили в прес-службі "Батьківщини", Вершигору попросили написати заяву про звільнення за те, що він начебто дозволив журналістам знімати медиків під час виклику на мітинг у Маріїнському парку, де збираються прибічники нинішньої влади.

"Журналіст знімав те, як медики надають допомогу пацієнту, що викликало обурення у коменданта Антимайдану. Наступного дня Вершигору як головного лікаря, який начебто дозволив зйомку, попросили написати заяву на звільнення", - розповіла лідер фракції в Київраді Тетяна Меліхова.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua