Прокурори підготували клопотання для "звільнення" всіх арештованих у січні

14 переглядів
Четвер, 13 лютого 2014, 21:20

Органи прокуратури підготували клопотання щодо пом’якшення міри запобіжного заходу усім підозрюваним заарештованих під час масових протестів в Україні у січні 2014 року.

Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

"Органи прокуратури підготували клопотання щодо пом’якшення міри запобіжного заходу усім підозрюваним особам, яким інкримінується вчинення злочинів, а саме масових заворушень, хуліганських дій, блокування адміністративних приміщень, транспортних комунікацій тощо, протягом січня цього року", - сказано у заяві.

У відомстві також зазначили, що альтернативні арешту міри запобіжного заходу станом на 13 лютого вже застосували до 224 осіб, серед них у Києві - до 61 підозрюваного, в Київській області – до 17 підозрюваних, в Черкаській області – до 56 підозрюваних, в Запорізькій області – до 48 підозрюваних, у Дніпропетровській області – до 26 підозрюваних.

У Сумській області змінили міру запобіжного заходу (з арешту на більш легкий) 9 підозрюваним, у Полтавській області – 4 підозрюваним, у Кіровоградській області – 2 підозрюваним, у Вінницькій області - 1 підозрюваному. 

Як відомо, 17 лютого - кінцевий термін виконання умов другого закону про амністію учасників акцій протесту, за яких буде звільнено від кримінальної відповідальності учасників акції.

Серед умов влади, які мають виконати активісти – звільнити захоплені вулиці та адміністративні будівлі.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua