У зіткненнях постраждали близько 30 людей

Вівторок, 18 лютого 2014, 13:08

У зіткненнях учасників акції протесту в центрі Києва зі силовиками постраждали близько 30 протестувальників.

Про це повідомив координатор Медичної служби Майдану Олег Мусій близько 13:30 агентству "Інтерфакс-Україна".

"Важких лише двоє: (в одного) кисть руки та (в іншого) розбита голова, черепно-мозкова травма серйозна. Інші, близько 30, середньої важкості. Їм тут надана допомога", - сказав він.

Мусій уточнив, що травми середнього ступеню важкості отримані переважно в результаті розриву світло шумових гранат.

На запитання про наміри звертатися в державні медустанови по допомогу в лікуванні, Мусій відповів: "Дуже важкі – будемо, а середні - самі справляємося поки".

13:47. Поранений активіст на вулиці Інститутській, фото Анастасії Берези

Близько 13-ї Мусій повідомляв "Українській правді. Життя", що у трьох медичних пунктах євромайданівців перебуває близько 25 поранених.

"У нас близько 25 поранених", сказав Мусій додавши, що у їхніх медичних пунктах немає важко поранених, бо таких одразу забирає "швидка".

Переважна більшість постраждалих, якими зараз опікують медики-волонтери – від розриву гранат та від кульових поранень.

На запитання про потреби Медичного штабу, Мусій сказав: "Потреби особливо нема, але необхідні декілька хірургів, кілька анестезіологів, медсестри хірургічні для надання хірургічної допомоги, бо постраждалі якраз від розриву гранат, від кульових поранень".

Є також інформація про постраждалих журналістів: поранення від світлошумової гранати отримав фотокореспондент агентства "Reuters" Гліб Гаранич, а фотокореспонденти Максим Требухов і Олександр Козаченко отримали інші травми.powered by lun.ua