Львівська Народна рада взяла область в свої руки

Середа, 19 лютого 2014, 10:56

Львівська Народна рада взяла на себе всю відповідальність за долю області і підпорядкувала собі всі виконавчі органи.

Про це йдеться у відозві, опублікованій на сайті облради.

Львівські депутати заявили, що у Києві "режим розпочав відкриті бойові дії проти народу".

"Виконуючи волю громади Львівщини, виконавчий комітет Львівської обласної ради - Народна Рада бере на себе всю повноту відповідальності за долю краю та громадян", - йдеться у відозві.

До складу виконавчого комітету Львівської обласної ради - Народної Ради на чолі з головою Ради, керівником Штабу Нацспротиву Петром Колодієм, увійшли представники депутатського корпусу, Самооборони, інших об'єднань активістів, громадські діячі, відомі вчені.

Головним завданням Народної Ради "є підтримання життєзабезпечення та правопорядку на території області, сприяння у відправці активістів до Києва, забезпечення київського Майдану всім необхідним".

"Легітимними органами влади на Львівщині залишаються всенародно обрані місцеві ради та створені ними виконавчі комітети", - заявили депутати.

У відозві вказано, що більшість районних відділів міліції на Львівщині вже оголосили про перехід на бік народу та підпорядкування Народній Раді.

"Народна Рада підпорядковує собі всі органи виконавчої влади, що знаходяться на території області та звертається до всіх державних службовців і громадян із закликом виконувати рішення та розпорядження, підписані головою Народної ради Петром Колодієм", - йдеться у відозві.

Як відомо, у ніч на середу у Львові у відповідь на спробу силового розгону Майдану у Києві захопили ОДА, обласні управління МВС, СБУ, прокуратури та військову частину.

Українська правда

powered by lun.ua