Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

12 "регіоналів" оголосили про підтримку народу і скликають Раду

Четвер, 20 лютого 2014, 12:31

Група депутатів з фракції Партії регіонів ініціюють термінове засідання Верховної Ради для повернення парламентсько-президентської форми правління і висловлюють підтримку українському народу.

Про це йдеться у спільній заяві депутатів, повідомляє "Інтерфакс-Україна". На сайті Партії регіонів такої заяви немає.

"Ми, група народних депутатів України, закликаємо сьогодні, 20 лютого, о 15.00 терміново скликати засідання Верховної Ради для повернення парламентсько-президентської форми правління", - йдеться у заяві.

Провладні депутати також заявили про підтримку українського народу та його волевиявлення.

Вони висловили занепокоєння у зв'язку з кровопролиттям на вулицях міст і жертвами "по обидві боки протистояння".

"Офіційно заявляємо, що ми засуджуємо дії, спрямовані на ескалацію збройного конфлікту, закликаємо обидві сторони до припинення агресивних дій і до початку мирних переговорів за участю міжнародних спостерігачів з ЄС (Німеччини, Польщі), Росії і США", - йдеться в заяві.

Депутати також звернулися до військовослужбовців внутрішніх військ, підрозділів МВС та СБУ з проханням "виконувати присягу народу України", а не "злочинні накази, спрямовані на застосування вогнепальної зброї, не допускати участі правоохоронних органів у провокаціях із застосуванням кримінальних елементів проти мирного населення і мітингувальників по всій Україні".

Заяву підписали депутати: Андрій Деркач, Володимир Зубик, Григорій Смітюх, Олександр Кузьмук, Володимир Пехов, Володимир Продивус, Володимир Струк, Микола Сорока, Віктор Бондар, Віктор Тихонов, Олександр та Андрій Табалови.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: