Макеєнко - Януковичу: Жодна влада не варта людських жертв

Четвер, 20 лютого 2014, 12:39

Нардеп Володимир Макеєнко  заявив про свій вихід з лав Партії регіонів.

Про це йдеться у відеозверненні глави КМДА до  президента Віктора Януковича та до керівників силових структур.

"Події, що відбуваються сьогодні у столиці України – це трагедія всього українського народу. Я … готовий зробити все можливе для припинення братовбивства та кровопролиття на Майдані Незалежності", - заявив нардеп.

"Я прийняв рішення вийти з лав Партії регіонів та взяти особисту відповідальність за життєдіяльність міста Києва. … Жодна влада не варта людських жертв, жоден олігарх не загинув, жоден політик не загинув, я як керівник Київської адміністрації займаюсь похованням десятків простих людей", - додав Макеєнко.

Також він запропонував "кожному нардепу незалежно від партійного квитка стати живим ланцюгом між громадянами України в формі та громадянами України в цивільному  заради припинення бойових дій та кровопролиття".

"Я буду виконувати обов’язки голови КМДА до тих пір, поки мені довіряє народ України", - підсумував Макеєнко.

Як відомо, напередодні про вихід з фракції "регіоналів" у Верховній Раді заявили нардепи Віктор Бондар  та Владисла Атрошенко

20 лютого стало відомо, що нардепи-регіонали  Іван Бушко, Михайло Ланьо, Василь Ковач, Сергій Мошак, Іштван Гайдош також заявили про свій вихід із Партії регіонів. 

Раніше заяву про вихід з фракції написав депутат Верховної Ради Юрій Благодир, а голова Львівської міської організації Партії регіонів Олег Баран заявив, що виходить з лав Партії регіонів.  Також з фракції ПР у Верховній Раді раніше вийшли Давид Жванія та Інна Богословська. 

Українська правда 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування