Кличко вибачився перед Майданом і готовий вимагати в Януковича піти

П'ятниця, 21 лютого 2014, 22:29

Лідер УДАРу Віталій Кличко вибачився перед Майданом після того, як вислухав людей, обурених домовленостями лідерів опозиції із президентом Віктором Януковичем.

Для цього він вдруге вийшов на сцену Майдану у Києві. 

"Я провів тут, на Майдані, багато часу, багато ночей. Я вперше сьогодні не міг виступити, тому що люди кричали: вони не хотіли мене чути. Не хотіли чути, тому що сьогодні простягнув я руку Януковичу, привітавши його", - сказав Кличко.

"Розумію, і задоволення від цього я ніколи не отримував. Але одне хочу сказати: якщо когось я образив, я вибачаюся за це – але я роблю щиро все для того, щоб Україна перемогла. Я роблю все щиро, що від мене залежить, для того, щоб не пролилася кров", - заявив він.

Кличко запевнив, що робить "щиро все для того, щоб ця банда (влада Януковича) пішла".

"Якщо потрібно зустрітися і зробити так, щоб переконати людину, щоб вона пішла у відставку, щоб переконати, щоб вона не використовувала зброю проти людей – я буду використовувати будь-який майданчик: Верховну Раду…", - заявив він.

"Потрібно буде, буду іти домовлятись, буду іти вимагати, буду робити все щиро", - пообіцяв Кличко.

"Якщо когось образив, я хочу вибачитись перед кожним. Але хочу сказати щиро: я роблю це за свою Батьківщину. Тому що мені нічого не потрібно – тільки одне: сучасна країна, в якій я хочу жити. Вибачте, якщо когось образив", - сказав він.

Раніше, після першого виходу на сцену, Кличка оточив натовп і він сказав активістам, що Янукович добровільно у відставку не піде, передає "5 канал".

Кличка обступив натовп, він вислухав обурених людей. Фото з Твіттера Юрія Маловеряна
Кличка обступив натовп, він вислухав обурених людей. Фото з Твіттера Юрія Маловеряна

"Він не піде у відставку, це не реально. Треба думати про реальні кроки", - сказав Кличко і назвав "великою помилкою" намір іти у новий наступ, якщо Янукович до ранку суботи не подасть у відставку. powered by lun.ua