Рада вимагає від СБУ розслідувати прояви сепаратизму

Субота, 22 лютого 2014, 13:00

Верховна Рада прийняла постанову про недопущення проявів сеператизму.

За проголосували 319 депутатів.

У постанові рада категорично засудила прояви сепаратизму та будь-які інші посягання на територіальну цілісність України.

Також у ВР вимагають від СБУ оперативно розслідувати повідомлення про дії які містять ознаки злочину проти основ національної безпеки України, зокрема посягань на територіальну цілісність та недоторканності України.

25 лютого Рада заслухає інформацію голови СБУ про розслідування повідомлень про посягання на територіальну цілісність та недоторканність України, зокрема про ведення сеператних переговорів окремими депутатами, про що в службі повідомляли раніше.

Як відомо, в СБУ заявили що окремі депутати різних рівнів розпочали вести сепаратні переговори з представниками іноземних держав.

На початку лютого керівники Верховної Ради АР Крим ініціювали внесення змін до Конституції автономії і доручили опрацювати питання про можливе звернення "за захистом" до Росії.

21 лютого, однак, коли це питання мала розглядати Рада Криму, відбулося лише засідання фракції "Регіони Криму", на якій, як заявив віце-прем'єр уряду Криму Рустам Теміргалієв, не обговорювалося питань, пов'язаних з відділенням Криму від України.

Крім того, ряд політиків, зокрема члени ПР, заявляли, що для розв'язання конфлікту в Україні необхідна її федералізація.

У суботу в Харкові проходить з'їзд депутатів всіх рівнів з південно-східних областей та Автономної Республіки Крим. Його ініціював "Український фронт", анонсував - губернатор Михайло Добкін.

Українська правдаpowered by lun.ua