Могильов обурився, що його вважають сепаратистом

Субота, 22 лютого 2014, 17:36

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов здивований озвученими на свою адресу звинуваченнями у сепаратизмі.

Про це він написав на сторінці Ради міністрів АРК у Фейсбуці .

"Відповідально заявляю, що мені не соромно за жодне слово, дію або вчинок, пов'язані з моєю публічною позицією з питання цілісності та неподільності України", - написав він.

Могильов порадив політикам "з короткою пам'яттю "ознайомитися з його позицією, яка була неодноразово публічно озвучена і знаходиться у вільному інформаційному доступі.

Чиновник також підкреслив, що в складній соціально-економічній ситуації його відомство працювало цілодобово.

"Виконавча влада Криму змогла зберегти стабільну ситуацію на півострові. А що крім нескінченної балаканини зробили для врегулювання кризи ті, хто зараз звинувачують мене у сепаратизмі - велике питання", - обурюється політик.

Як відомо, раніше на президії кримського парламенту було порушено питання про підготовку документів щодо створення робочої групи по внесенню змін до Конституції АР Крим та проведення загальнокримського опитування про статус Криму, а також про можливе звернення до Росії про "захист".

Це питання почала розслідувати СБУ, а Могильов заявив тоді, що вважає заяви та висловлювання президії кримського парламенту такими, що перебувають в рамках правового поля України.powered by lun.ua