У Севастополі загони самооборони формуватиме "Руський блок", під містом - протитанкові "їжаки"

Неділя, 23 лютого 2014, 22:23

23 лютого о Севастополі біля будівлі міськдержадміністрації, де відбулася позачергова сесія міськради, пройшов масовий мітинг.

Перед присутніми з російськими прапорами виступили місцеві громадські працівники та активісти, акцію охороняли прихильники партії "Русский блок", повідомляють Українські новини.

У ході мітингу протестувальники висловили недовіру чинному голові СМДА.

Скрін-шот трансляції infosevas.ru
Скрін-шот трансляції infosevas.ru

Також учасники ініціювали створення місцевої народної ради з обранням лідера, якому доручили керувати громадою.

Лідером громади був обраний місцевий підприємець Олексій Чалий (громадянин Росії, власник промислової групи "Таврида Електрик" (Росія).

"Обраний голова має сформувати виконком, загони самооборони, продовжити сесії міської ради і уточнити можливість переходу міліції на нашу сторону як озброєного загону", - сказав на мітингу громадський діяч, місцевий адвокат Борис Колесніков.

Передбачається, що Чалий почне роботу негайно.

"Ми будемо захищати своє місто і не дозволимо нікому диктувати нам умови, тим більше націоналістам", - заявив Чалий.

У свою чергу лідер партії "Руський блок" Геннадій Басов оголосив про створення силових загонів самооборони з числа добровольців.

За його словами, записуватися в загони можуть тільки чоловіки, дійсно здатні залишити сім'ю і ризикувати своїм здоров'ям.

Передбачається, що загони самооборони захищатимуть городян від бойовиків, а також сприяти з подібними організаціями Криму.

Разом з тим, як повідомляє видання "Севастопольська газета", на в'їзді в Севастополь на ялтинському шосе з'явилися протитанкові "їжаки". Також на узбіччі траси з'явився  вагончик, біля якого чергує патрульний автомобіль міліції.

Фото Аліси Антонової
Фото Аліси Антонової

Другий пост з "їжаками" стоїть на дорозі на Сімферополь.

Напередодні голова СМДА Володимир Яцуба пообіцяв повернути контрольно-пропускні пункти на в'їзді в місто, як раніше, коли Севастополь був "закритим".

В управлінні ДАІ повідомили, що дані заходи - в рамках профілактики з попередження угонів автомототранспорту.

Пізніше в інтернеті з'явилося відео, на якому видно, що до Севастополя стягнуто бронетехніку з російськими номерами. 

Джерело відео - Russia onLine·

Українська правда