Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Керівництво "Інтера" хоче нагородити скандальних журналістів - ЗМІ

Вівторок, 25 лютого 2014, 17:24

Член наглядової ради "Інтера" Ганна Безлюдна вважає, що канал добре працював під час Євромайдану і має намір заохотити журналістів, яких колеги звинуватили у перекручуванні подачі подій в країні.

Про це пише медіатаблоїд "Дуся".

За його інформацією, в понеділок відбулася зустріч Безлюдної з колективом каналу.

Керівник Inter Media Group на зустрічі заявила, що всі журналісти працювали останні три місяці відмінно і давали "збалансовані новини".

Безлюдна нібито пообіцяла, що виплатить премії і підніме зарплати журналістам, і дякувала за старанну роботу ведучим каналу Анастасії Даугулє, Андрію Данилевичу, Володимиру Андрієвському, Анні Пановій та Роману Кадеміну.

Як відомо, робота саме цих ведучих і журналістів викликала найбільшу кількість претензій серед колег, які звинувачували їх у перекручуванні фактів та викривленні подачі інформації.

Зокрема, "Інтер" активно клеймив учасників Євромайдану "екстремістами", активно висвітлював події з позиції МЗС Захарченка, відверто пересмикував факти.

У відповідь на це колектив, нібито, дуже жорстко відповів своїй керівниці, нагадавши, що саме вона відповідальна за неправдиві новини.

Колектив, як пише видання, вважає, що Ганна Безлюдна повинна вибачитися перед співробітниками і глядачами каналу.

Як відомо, Безлюдна входить до групи менеджерів, яких контролює Дмитро Фірташ.

Вона очолила медіа-групу після того, як Фірташ і Льовочкін викупили канал у Валерія Хорошковського.

Саме з її поверненням пов'язують посилення тиску на журналістів, які минулого тижня заявили про цензуру під час Євромайдану.

Рух "Стоп цензурі!" у своїй заяві також звинуватили Безлюдну у запровадженні цензури і зажадали від влади і власників каналу звільнити її.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: