Із в'язниці вийшов засуджений за вбивство міліціонера Запорожець

Середа, 26 лютого 2014, 17:25

На свободу вийшов Віталій Запорожець, засуджений до 13 років ув'язнення за вбивство міліціонера на Київщині.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив активіст Віталій Уманець.

Як написав Уманець, у середу Запорожець вийшов на волю.

Його звільнення відбулося згідно із законом про звільнення політв'язнів.

Запорожець - на свободі. Фото зі сторінки Уманця 

За цим законом, свободу серед інших отримують батько та син Павліченки.

Як відомо, 19 вересня 2012 року Апеляційний суд залишив чинним вирок Віталію Запорожцю, засудженому до позбавлення волі на 13 років за обвинуваченням в убивстві майора міліції Миколи Симоненка.

27 червня 2012 року у Броварському районному суді Віталія Запорожця було визнано винним в убивстві міліціонера Миколи Симоненка у вересні 2011 року в селі Семиполки Броварського району Київської області.

Суд над Запорожцем супроводжувався акціями односельчан на його підтримку, у вересні акції продовжилися – і шестеро з активістів були затримані.

37-річний майор міліції, начальник Калитнянського селищного відділку внутрішніх справ Симоненко був убитий пострілом із мисливської рушниці біля кафе в селі Семиполки місцевим мешканцем, якому міліціонер нібито зробив зауваження щодо його поведінки.

Водночас, низка ЗМІ повідомляли, що, за словами місцевих мешканців, Симоненко займався вимаганням і побиттям селян, часто був у нетверезому стані, а скарги, спрямовані на нього, у райвідділі міліції не реєстрували чи не приймали.

В останній день життя Симоненко нібито ініціював бійку, у ході якої зламав Запорожцю руку.

Мешканці Семиполок спрямували в Генпрокуратуру й МВС звернення, в якому говориться, що головною причиною смерті міліціонера вважають корупцію в міліції, свавілля чиновників і те, що багато злочинів у селі залишалися безкарними.

Українська правда



powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!