Депутати Госдуми планують розпитати кримчан про майбутнє півострова

Четвер, 27 лютого 2014, 12:57

Депутати фракції ЛДПР у Держдумі РФ продовжують перебувати в Криму, маючи намір відвідати ряд міст.

Про це йдеться в повідомленні на сайті фракції.

Наголошується, що депутати перебувають на півострові вже другий день

"Незабаром вони планують відвідати Севастополь, Ялту, Феодосію, Керч та інші міста для того, щоб з'ясувати настрої та ставлення громадян Росії до ініціативи ЛДПР про отримання російського громадянства, а також дізнатися їх думку про майбутній статус Автономної Республіки Крим", - йдеться в повідомленні.

Перший заступник керівника фракції, депутат ЛДПР Олексія Діденко розповів про вчорашні події в Сімферополі. За його словами, "представники помаранчевих кримських татар", вигукуючи "антиросійські гасла", спробували зірвати засідання Верховної Ради Республіки Крим, який мав намір відправити у відставку кабінет міністрів.

"Ближче до вечора проросійськи налаштованих кримчан зібралося значно більше, вони використовували прапори Криму і Росії, скандували "Росія, референдум, Крим - це Росія", - розповів Діденко.

В той же час причиною зриву він не називає дії протестувальників, а "боягузтво окремих депутатів, в т.ч. з "Партії регіонів", з'явитися на засідання - дати оцінку подіям і обговорити майбутнє Криму за обставин, що склалися".

Як повідомлялося, вчора під стіна Верховної Ради Криму зібралися кілька тисяч противників відокремлення Криму від України, переважно кримських татар. Поступово вони відтіснили проросійських мітингувальників з території Верховної Ради.

Татари і євромайданівці призвали об'єднуватися з росіянами, українцями і людьми інших національностей, щоб не допустити провокацій і захистити церкви, мечеті, синагоги і всі важливі об'єкти, після чого розійшлися по домівках.