РАДА ВИМАГАЄ ВІД РАДБЕЗУ ООН СКЛИКАТИ ЗАСІДАННЯ ПО КРИМУ

83 перегляди
117
П'ятниця, 28 лютого 2014, 10:37

Верховна Рада підтримала постанову щодо подій в Криму.

Пізніше депутати підійшли до спікера ВР Турчинова і сказали, що вони нібито не встигли проголосувати. Тому Турчинов поставив на голосування в цілому, його підтримали 225 – постанову не проголосували.

Турчинов повернувся до голосування ще раз – проголосували 246 депутатів.

"Верховна Рада вимагає від Російської Федерації припинити кроки, які мають ознаки зазіхань на державний суверенітет  і територіальну цілісність України у тому числі відмовитися від підтримки сепаратизму в Україні у будь-якій формі", - сказано в постанові.

"Зі свого боку ВР наголошує, що всі громадські права громадян України російської національності гарантовані Конституцією України і міжнародними зобов'язаннями України, в тому числі і мовними будуть надані повністю і неухильно дотримуватись в Україні", - сказано в постанові.

ВР вимагає від усіх держав-гарантів відповідно до Будапештського меморандуму практичними діями підтвердити закріплені в меморандумі принципи: поважати незалежність та суверенітет і існуючі кордони України.

Від підписантів меморандуму – Росії, США, Великобританії – ВР вимагає підтвердити зобов'язання утримуватись від загрози силою чи використання зброї проти територіальної цілісності чи політичної незалежності України і що ніяка їхня зброя не буде  використана  проти України.

Закликає сторони-підписанти меморандуму провести негайні  консультації з Україною для зняття напруги та відновлення атмосфери взаємної довіри.

Вимагає від держав-гарантів відповідно до Будапештського меморандуму  підтримати здійснення Радбезом ООН моніторингу ситуації в окремих регіонах України, зокрема в Криму як такої, що може становити загрозу міжнародному миру та безпеці.

У разі її ескалації депутати вимагають від держав-гарантів  домагатися негайних дій з боку Ради Безпеки ООН з метою надання допомоги Україні, яка є учасницею договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Депутати також запросили в Україну спеціальну місію ОБСЄ та Ради Європи для перевірки належного дотримання прав громадян України всіх національностей і конфесій у Криму та інших регіонах України.

Депутати звернулися до Ради безпеки ООН з пропозицією скликати засідання для  розгляду зазначених проблем.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---Марина Ермилова-Соколова28.02.2014 17:15
RusIvan:
Не знаю, чтобы знаете про Крым , но я работала там 15 лет в энергетике . Поэтому по пунктам: Эл/ энергии Крым вырабатывает 12% от потребляемой мощности. Вода: ее не собирают, рек с достаточным стоком нет. Крупных водохранилищ 2. Подачу воды нормируют. Северо- крымский канал регулируется с материковой части Украины. Могли бы своим газом обойтись, но как говорят в Донецке, жадность порождает бедность - пока перекупали сети, воровали на платформах - так и не начали добычу, и нет даже подачи газа во все населенные пункты. То же, кстати, с электроэнергией. Про объем налогов только ленивый сейчас не говорит - не повторяюсь. А вообще, Крым - это не русский, это СОВЕТСТКИЙ рудимент. И сейчас ситуация, когда граждан пугает необходимость начать жить без крыши, пахана, своим умом и своей инициативой, но и своей честностью. И это испытание на гражданскую зрелость . Пока в большинстве своем его юг не сдает.
IP: 144.76.166.---Vitya Vitalik28.02.2014 16:30
RusIvan:
Львів не проявляв сепаратизму, і не йшов у Польшу. А якщо Крим захоче "незавісімості", то нехай, але на свій пайок. Без води, газу, та електроенергії. А Львів має своє водосховище, я там жив.
IP: 144.76.166.---Vitya Vitalik28.02.2014 15:20
Donetskfan Makedonskiy:
Andriy Berbets:
По темі - впевнений, що нічого у Росії не вийде. Після нетривалого напруження відновиться статус-кво.
А мне кажется Россия может предложить Крыму явно больше чем Украина и то что мы видим, увы лишь начало давно написанного сценария. Этим возможно и обусловлен такой странный и быстрый "слив" обычно публичного и официального Януковича.
Ні, Росія вже програла, і не тим хто зараз при владі, а новій генерації Українців! А на рахунок того що може запропонувати Росія Криму то що ви запропонуєте коли Україна відключить для Криму постачання Води, Газу та Електроенергії. Крим тоді на другий день попроситься до України і ми їх приймемо, але вже як Кримську Область.
IP: 93.74.92.---Andriy Voloshin28.02.2014 15:20
Обращаться в ООН -- это неэффективно.
Украинской власти надо просто предложить НАТО, провести совместные оперативно-тактические "учения" в Крыму.
IP: 87.76.239.---LexxEagle28.02.2014 14:52
может быть ip меняется исключительно у тех, кто с фейсбука комментит?
Усі коментарі