Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Новинський розповів про розмови Турчинова з Януковичем і "третю силу"

П'ятниця, 28 лютого 2014, 12:08

Народний депутат Вадим Новинський визнав, що зустрічався з Януковичем протягом останніх подій і вважає, що легітимність Януковича викликає великі сумніви.

Про це він розповів журналісту "Української правди".

"Впродовж двох останніх місяців я справді неодноразово зустрічався з Віктором Януковичем, метою наших розмов було досягнення миру, компромісу з опозицією та припинення кровопролиття", - запевняє мільярдер.

Крім того я зустрічався також з лідерами опозиції та неформальними лідерами майдану.

"18 числа, коли почались сутички на Шовковичній, я особисто провів Турчинова до Януковича, де ми втрьох говорили про ситуацію в країні", - розповів Новинський, додавши, що він також зустрічався і з іншими посадовими особами.

За його словами, Турчинов вимагав негайного повернення Конституції-2004 та створення нового уряду.

"Ніяких інших умов Турчинов не висував. Янукович пішов назустріч на ці умови погодився. Було досягнуто перемир'я, але ви вже знаєте, що наступного дня стались трагічні події", - запевняє депутат.

За його словами, в усіх подіях протягом останніх двох місяців завжди відчувався вплив "третьої сили".

"Як тільки ми домовлялись про перемир'я і як тільки досягалась можливість припинення протистояння, втручалась третя сила, яка ескалувала конфлікт", - переконує Новинський.

"Наприклад, я можу відповідально сказати, що на День злуки (22 січня – ред.) було призначено підписання пакету угод з опозицією. Але ви знаєте, що саме в цей день почались конфлікти на Грушевського і пролилась кров. І це точно було не з ініціатив влади чи опозиції", - розповів депутат.

Яку саме третю силу він має на увазі, Новинський не уточнив, заявивши, що стосовно цього треба провести розслідування за участі влади, опозиції та міжнародних фахівців.

Відповідаючи на питання про легітимність Януковича, Новинський сказав: "Якби він був тут, з нами, ні у кого б не було права не визнавати його президентства, доки він сам би не написав заяву про відставку. Але з огляду на те, що він відсутній в країні, його легітимність викликає сумніви".

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: