У Криму відбувається збройне вторгнення Росії – Куніцин

П'ятниця, 28 лютого 2014, 23:13

Новопризначений представник президента в Криму Сергій Куніцин заявляє, що в автономії відбувається збройне вторгнення російських силовиків.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ATR у п'ятницю ввечері.

"По суті справи сьогодні в Криму відбувається збройне вторгнення РФ. 13 бортів РФ сідає в аеропорту Гвардійське, в кожному по 150 осіб. Порахуйте. Прикордонники в Балаклаві - блоковані спеціальними частинами. Подається це, як те, що ми вас захищаємо від розгніваного населення", - сказав Куніцин.

"Закрито повітряний простір - шість депутатів кримських не можуть вилетіти з Києва, Дейч телефонував, бо закритий повітряний простір через велику кількість російських літаків", - зазначив він.

Представник президента в Криму зазначив, що "певною мірою були задіяні в цьому люди Януковича".

"Пропонували кому за гроші, кому шантажем підняти прапори іншої держави над військовими частинами. Ні Константинов, ні Аксьонов не "вирішувачі", а виконавці. Все вирішується на геополітичному рівні Україна і Крим - уже не суб'єкт, а об'єкт переговорів", - сказав він.

Куніцин підкреслив, що, на його думку, " питання йде про анексію території", - "дуже схоже на грузинський варіант, на який тоді Саакашвілі повівся".

Він також розповів, що прибув до Криму в п'ятницю і вже провів низку зустрічей і переговорів.

"Провів нараду з керівниками правоохоронних органів і Севастополя з підрозділом Міноборони. Вступив в контакт з Андрієм Воробйовим, бо Зурабов в Москві, з генеральним консулом в Сімферополі. Ми відмоніторили ситуацію. Було відчуття, що силовики були кинуті по суті справи, бо Константинову і Аксьонову не до них - вони ділять портфелі", - повідомив він.

"Найголовніше - уникнути кровопролиття", - підкреслив представник президента в Криму.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua