Соболєв: Військові, від яких відмовився Путін, є терористами

Вівторок, 11 березня 2014, 12:28

Фракція "Батьківщина" розцінює військових без пізнавальних знаків, що перебувають в Криму, як терористів.

Про це з парламентської трибуни заявив в.о. голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв, слова якого наводить прес-служба Батьківщини.

"Якщо РФ устами президента Путіна не визнає, що на території Криму за місцями базування російських військ є інші формування РФ, це означає, що на території Республіки Крим знаходяться терористи і тому повинні бути вжити відповідні заходи щодо нейтралізації цих терористичних банд", - заявив Соболєв.

Він наголосив на необхідності підтримки українських військовослужбовців у Криму.

"Те, що робить сьогодні кожний солдат, кожний офіцер, фактично є захистом суверенітету країни в умовах військової окупації, в умовах прямого тиску", - зазначив він.

Водночас Соблолєв наголосив на необхідності проведення зустрічі з депутатами кримського парламенту.

"Ми повинні звернутися до тих чесних депутатів АР Крим, які проявили мужність в цих умовах і не піддалися на тиск, ні на шантаж, ні прямі погрози та відмовились голосувати за антиконституційні рішення", - сказав він.

"Наступив той момент, коли голова Верховної Ради та представники всіх політичних сил, представлених у парламенті, мають негайно провести зустріч з депутатами кримського парламенту, з представниками громад кримських татар, росіян, українців, інших громад Криму для того, щоб знайти вихід та припинити той безлад, який відбувається в АР Крим", - зазначив Соболєв.

За його словами, під час такої зустрічі має бути розглянуто питання невизнання так званого референдуму, який пробують провести під дулами автоматів, вже з надрукованими  результатами і без вибору.

Окрім того, коментуючи останні заяви Януковича, Соболєв зазначив, що "коли Янукович заявив, що ця сесійна зала є нацистами і злочинцями - він цим собі поставив вирок".

 Соболєв також додав, що ніхто так не об'єднує сьогодні Україну, як Янукович та Путін своїми заявами.

Українська правда

powered by lun.ua