Депутати провалюють голосування - Кошулинський оголосив перерву

14 березня 2014, 12:01

Віце-спікер парламенту Руслан Кошулинський достроково оголосив перерву в роботі Верховної Ради до 12.30, оскільки депутати не демонструють бажання голосувати.

Про це він оголосив з трибуни у п'ятницю.

Зокрема "сигнальне" голосування показало, що для ухвалення закону щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сім'ї не вистачає голосів.

Реклама:

Кошулинський кілька разів закликав депутатів до єдності і просив зайти до сесійної зали.

Нардепи в свою чергу критикували порядок денний.

Віце-спікер також покликав до свого кабінету на нараду голоів фракцій і депутатських груп.

РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Оформити
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.

Кошулинський наголосив, що після перерви необхідно повернутися до питання призначення позачергових місцевих виборів.

Українська правда

Верховна Рада
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування