Депутати провалюють голосування - Кошулинський оголосив перерву
14 березня 2014, 12:01
Віце-спікер парламенту Руслан Кошулинський достроково оголосив перерву в роботі Верховної Ради до 12.30, оскільки депутати не демонструють бажання голосувати.
Про це він оголосив з трибуни у п'ятницю.
Зокрема "сигнальне" голосування показало, що для ухвалення закону щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сім'ї не вистачає голосів.
Реклама:
Кошулинський кілька разів закликав депутатів до єдності і просив зайти до сесійної зали.
Нардепи в свою чергу критикували порядок денний.
Віце-спікер також покликав до свого кабінету на нараду голоів фракцій і депутатських груп.
РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.
Кошулинський наголосив, що після перерви необхідно повернутися до питання призначення позачергових місцевих виборів.
Українська правда
Шановні читачі, просимо
дотримуватись Правил
коментування