Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У центрі Донецька зранку збираються сепаратисти

Неділя, 16 березня 2014, 11:23

До центру Донецька зранку у неділю масово звозять чоловіків віком від 20 до 40 років.

Про це інформує Facebook-спільнота "Євромайдан".

Частина з них збираються поблизу театру опери і балету, інші вивантажуються поблизу стадіону "Шахтар", - повідомляють активісти.

За їхніми даними, на одному з автобусів - табличка "Торез", інші - закриті газетами.

До центру Донецька завозять сепаратистів

"Організатори з метою конспірації зняли номери зі своїх автомобілів (білий шевроле і чорний мерседес). Весь контингент - чоловіки від 20 до 40", - відзначили активісти.

До центру Донецька завозять сепаратистів

Як повідомляють працівники служби ВВС з Донецька у своєму Твіттері, незважаючи на сніг у центрі міста продовжують збиратися на мітинг на підтримку  "референдума" у Криму.

У центрі Донецька збираються на мітинг за "референдум"

Тим часом, біля будівлі служби безпеки у Донецьку з'явилися щити просто на вулиці. "Чекають на промосковських протестуючих, які можуть повернутися сьогодні", написав у Твіттері журналіст ВВС Стів Розенберг.

Біля будівлі служби безпеки у Донецьку

Як відомо, у суботу Координаційний комітет патріотичних сил Донбасу попередив громадян і владу Донецька і області про ймовірні провокації і можливі теракти 16 березня.

З посиланням на свої джерела комітет стверджував, що "на проросійські акції планується звезти до 50 тисяч осіб, серед яких організовані злочинні групи, які мають на меті захоплення державних органів і громадських будівель, а також підбурювання до участі в цьому пересічних громадян".

Автори заяви закликали владу адекватно відреагувати на цю інформацію, а пересічних донеччан – з міркувань безпеки відмовитися від будь-яких публічних акцій.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: