Аксьонов і Ко готові затвердити результати "референдуму" вже зранку у понеділок

Неділя, 16 березня 2014, 12:59

Верховна Рада Криму, незважаючи на її розпуск парламентом України, має намір вже завтра вранці затвердити результати псевдореферендуму.

Про це заявив самопроголошений прем'єр Криму, ставленик Кремля Сергій Аксьонов в ефірі російського телеканалу " Росія -24", передає Інтерфакс-Україна.

"Завтра у нас буде сесія о 10:00 Верховної Ради Криму, яка затвердить результати референдуму, і де буде прийнято низку організаційних питань", - заявив він.

Говорячи про активність виборців на референдумі, він сказав: "Явка перевищує ту явку, яка була на виборах парламентських 2012 року, удвічі або тричі. На сьогодні деякі райони доповідають -  25% уже явка".

У свою чергу голова Севастопольської міської виборчої комісії Валерій Медведєв повідомив журналістам, що підсумки референдуму в Севастополі будуть оголошені і затверджені на сесії міської ради.

Крім того, попередні підсумки псевдореферендума можуть бути оголошені севастопольцям пізно увечері на площі Нахімова, де безперервно триває концертний марафон.

Як відомо, 16 березня на території кримського регіону проводиться "референдум" про статус Криму .

При цьому журналісти і жителі Криму повідомляють про численні порушення в ході голосування. Бюлетені видаються громадянам Росії, у яких немає українського паспорта.

Члени так званих виборчкомів у супроводі міліціонерів змушують громадян, які не хочуть йти на дільниці, голосувати прямо на вулиці.

У бахчисарайському районі кримські татари бойкотували референдум.

У місцях їх компактного проживання не було створено навіть виборчих дільниць.

powered by lun.ua