Лідер Чечні констатував "референдум відбувся" і вже готовий допомогти Криму

Неділя, 16 березня 2014, 19:53

Лідер Чеченської республіки Рамзан Кадиров поспілкувався з самопроголошеним прем'єр-міністром Криму Сергієм Аксьоновим та "гаряче привітав його і весь Крим з надбанням своєї історичної батьківщини – Росії".

Про це Кадиров заявив у своєму блозі на Instagram. Запис було зробено близько 19:00

"Референдум у Криму відбувся. Більше половини виборців кілька годин тому проголосували. За загальним визнанням він проходить без порушень. Судячи з попередніх даних, народ відповів "так" на питання про входження до складу Росії", - зазначив він.

"У розмові з Аксьоновим я запросив його з офіційним візитом відвідати Чечню для обговорення питань економічного співробітництва. Також поінформував про намір наших бізнесменів, включаючи Руслана Байсарова, надати допомогу Криму шляхом інвестування важливих для регіону проектів", - додав Кадиров.

За його словам, вже прийнято рішення "зайнятися оздоровленням декількох курортів, модернізацією їх до рівня світових стандартів".

"Це дозволить збільшити потік туристів до Криму і сприятиме зростанню доходів до бюджету Криму", - зауважив Кадиров.

Наостанок він привітав "усіх росіян з відновленням справедливості, поверненням нашого прапора на законне місце в Криму".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!