Кримський виборчком про "референдум": порушень не було, журналістам не перешкоджають

17 переглядів
Неділя, 16 березня 2014, 20:23

Станом на 20:00 даних про явку на дільниці для участі у "референдумі" немає, але жодних порушень під час волевиявлення не зафіксовано.

Про це під час прес-конференції у Сімферополі заявив уповноважений Ради міністрів Криму з проведення референдуму Михайло Малишев.

За його словами, дані про явку будуть надходити згодом, і про це буде повідомлятися додатково.

Також Малишев зазначив, що жодних порушень під час волевиявлення члени комісій не зафіксували.

"Дільничні комісії наразі приступили до підрахунку результатів голосування", - зазначив він.

При цьому на питання журналістів кримсько-татарського телеканалу ATR, чи допустять представників ЗМІ на дільниці спостерігати за підрахунком голосів Малишев заявив: "Це прописано у положенні про проведення референдуму, жодних перепон для цього – навіть для вашої компанії – не буде".

На це журналісти заперечили, що їм на дільницях заявили: питання присутності ЗМІ вирішується особисто головою виборчкому і не дозволили пресі бути присутніми зокрема на дільниці №1 на вул.Пушкіна.

У свою чергу Малишев заявив: "Будемо розбиратися, будемо пояснювати головам дільничних комісій порядок".

Пізніше журналіст УП Катерина Сергацкова повідомила: "На виборчій дільниці у Сімферополі журналістам не дали простежити за витяганням і підрахунком бюлетенів, деяких, у тому числі Беату, виштовхали силою. Сказали, що "нічого вам не повинні".

"Виштовхували вже відомі мені дядечки з "самооборони" ("народної самоборони Криму"). Були присутні Ілля Азар, Тимур Олевський, Катя Винокурова, Беата Бубінец і я", - зазначила Сергацкова.

Джерело відео - Ekaterina Sergatskova

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua