Тягнибок розкритикував Мірошниченка

Середа, 19 березня 2014, 11:52

Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок рокзритикував поведінку Ігоря Мірошниченко в кабінеті в.о. голови Національної телекомпанії України та заявив, що той готовий відмовитися від недоторканості.

Про це він написав у своєму блозі на Українській правді.

Тягнибок розповів, що мав розмову із Мірошниченком з цього приводу.

За словами лідера "Свободи", Ігор Мірошниченко "готовий добровільно зняти з себе депутатську недоторканість і відстоювати свою правоту перед судом. А також перед громадою".

Як наголосив Тягнибок, "якщо вчора такі методи були виправдані (наприклад, захоплення адміністрацій і змушування чиновників кривавого режиму під тиском народу писати заяву на звільнення, що "Свобода" робила ще задовго до Майдану), то нині вони є недоречними".

"Нам, ще вчора опозиційним політикам, треба зрозуміти, що ми перестали бути опозицією і тепер є частиною влади – сьогодні доступні інші методи боротьби навіть з відвертими ворогами України", - зауважив лідер "Свободи". 

При цьому Тягнибок заявив, що розуміє емоційну мотивацію, яка підштовхнула Мірошниченка на ці дії.

"Але як політик він мав би керуватися не емоціями, а холодним розумом. Незважаючи навіть на ті потрясіння, які ми всі пережили і переживаємо", - сказав він.

"Влада має користатися іншими, абсолютно легальними важелями люстрації. З проведенням якої ми, на жаль, запізнюємося", - зазначив Тягнибок.

У свою чергу він "просив би і товариство не керуватися емоціями в бажанні негайної розправи над свободівцями".

Як відомо, напередодні увечері депутати від ВО "Свобода" силоміць змусили в. о. президента НТКУ Олександра Пантелеймонова написати заяву про звільнення. 

Свої дії вони зафіксували на відео.

Голова МВС вже заявив, що готовий провести розслідування щодо дій "свободівців".

Згодом Мірошниченко сказав, що не застосовував сили.

Українська правда

powered by lun.ua