Голова КМДА має дачку і палацик під Києвом, землю в Криму

П'ятниця, 21 березня 2014, 11:35

Нинішній голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко має будинок під Києвом.  

Фото цієї "дачі" опублікувала журналістка Мар’яна П’єцух у своєму Facebook.

За її словами, це старе фото дачного будинку нинішнього голови КДМА у Києво-Святошинському районі Київської області, позаду нього частина лісу, огороджена "високими парканами, що частково перегородило вихід місцевих мешканців до озера".

Власність нового голови КМДА Бондаренка. Фото М. П'єцух

"Поруч – етнопарк "Українське село", де для загального огляду пан Бондаренко зробив міні-Пирогово, там можна помолитися в церкві дерев’яній, погодувати баранів і свиней, взяти майстер-клас з кування чи ліплення глечиків, винайняти ресторан на банкет, або альтанку", - зазначає П’єцух, додаючи, що колись орендувати альтанку коштувало 1000 грн.

А газета "Вести" пише, що сам Бондаренко живе нібито в невеликому двоповерховому будинку, на території стоїть іще один будинок – його доньки, а також великий триповерховий будинок з годинником, гербом і скульптурами біля входу. Бондаренко запевняв, що цей палац планує віддати під галерею й бібліотеку.

Бондаренко з дружиною живе нібито в скромнішому будинку. Фото: М. Петик, "Вести"

Рух "Без парканів" побував у будинку Бондаренка в селі Бузова і його музеї "Українське село".

За твердженням газети, у  самому будинку глави КМДА "досить скромно – невелика кухня, кабінет із плазмовим телевізором і каміном, дві невеликі спальні" , а у будинку дочки — величезна вітальня з обіднім столом, бібліотека, спальня з підзорною трубою, кабінет.

Вітальня у будинку доньки Володимира Бондаренка. Фото: М. Петик, "Вести"

Згідно з офіційною біографією, Володимир Бондаренко, призначений головою КМДА 7 березня 2014 року, обіймав переважно державні посади, був народним депутатом 2-4 та 6-7 скликань, у 1996 році з березня до червня був заступником міністра юстиції.

Щоправда, у 1993-1994 роках він працював начальником відділу маркетингу фірми "Київнафтопродукт", а у 1994-1996 роках займався громадською діяльністю. 

Згідно з декларацією Бондаренка за 2013 рік, він живе на депутатську зарплату. У минулому році він заробив майже 327 тис. грн, з них заробітна плата склала 206 тис. (17 тис. грн на місяць). Ще 86 тис. грн Бондаренко отримав пенсії (7200 грн в місяць).

Новий керівник Києва, згідно з документом,  володіє 600 кв. м землі в Києво-Святошинському районі, там же у нього будинок на 102 кв. м і гараж – 187 кв. м.

На дружину Галину Бондаренко записані 27,8 га землі в Макарівському районі Київської області та 800 кв. м. землі у Криму.

Також родина Бондаренків має квартиру у Києві (76,6 кв. м.).

Також на членів родини, тобто дружину, записані 4 вантажні автомобілі ГАЗ.

Декларація Володимира Бондаренка за 2013 рік
 
 
 
 
 
 
 
Декларація Бондаренка

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News

Усі новини...