Морських піхотинців у Феодосії вивезли з частини

Понеділок, 24 березня 2014, 08:24

Від 60 до 80 українських морських піхотинців вивезені з території військової частини у Феодосії та затримані, їм погрожують порушенням кримінальних справ.

Про це повідомив керівник медіацентру Міноборони України в Криму Владислав Селезньов у Facebook станом на 7:50 ранку понеділка.

"Від джерел стало відомо: за різним даними від 60 до 80 українських морпіхів вивезені з території військової частини. Вони затримані. Перебувають на території феодосійського порту", - написав він.

"Їм погрожують (росіяни)  порушенням кримінальних справ", - повідомив Селезньов.

"Джерела СПРОСТОВУЮТЬ інформацію про те, що українські морські піхотинці першими відкрили вогонь, чим викликали штурм військової частини у Феодосії спецназом РФ", - повідомив також представник Міноборони України. 

Як відомо, близько 4:30 ранку в понеділок, 24 березня, українську військову частину з морськими піхотинцями у Феодосії почали штурмувати й захопили – за даними джерел, це зробили російські спецназівці.

О 6:17 із території частини вийшло 3 УРАЛи зі зв'язаними по руках українськими морськими піхотинцями на борту.  powered by lun.ua