На чиновників порушили справу за санкції проти компанії Порошенка

Четвер, 27 березня 2014, 15:59

Відкрито кримінальне провадження стосовно службових осіб Міністерства доходів і зборів України, які донарахували 118 млн грн фінансових санкцій з підприємств групи "Рошен".

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури, називаючи ці санкції безпідставними.

Головне управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту провело перевірку за зверненням дочірнього підприємства "Кондитерська корпорація "Рошен" щодо законності дій посадових осіб Міндоходів і його територіальних органів під час здійснення контрольно-перевірочних заходів щодо підприємств групи "Рошен".

В ході перевірки було встановлено, що службові особи вищевказаного міністерства упродовж 2013-2014 років усупереч вимогам Податкового кодексу "безпідставно призначили та провели 44 перевірки дотримання вимог податкового та іншого законодавства 22 підприємствами групи "Рошен".

"За їх результатами з вказаних підприємств до бюджету необґрунтовано донараховано 118,2 млн грн фінансових санкцій та порушено 23 кримінальні провадження, які у лютому-березні 2014 року закриті на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 Кримінального процесуального кодексу України", - інформує Генпрокуратура. 

За даним фактом ГПУ внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення службовими особами Міндоходів кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем).

Окрім того, 26 березня поточного року Генпрокуратура внесла подання до Міндоходів про усунення порушень норм Податкового кодексу, причин цих порушень та умов, що їм сприяють, а також про притягнення винних осіб міністерства та його територіальних органів до встановленої законом відповідальності.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування