ЦВК зареєструвала безробітного Бойка

Четвер, 27 березня 2014, 18:27

ЦВК зареєструвала Юрія Бойка кандидатом в президенти на виборах, які призначені на 25 травня.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

"Проаналізувавши документи (Бойка), Комісія встановила їх відповідність вимогам виборчого законодавства та зареєструвала кандидатом на пост президента на позачергових виборах", - сказано в повідомленні.

В повідомленні зазначається, що Бойко є "тимчасово непрацюючим, членом Партії регіонів, який проживає в місті Рубіжне Луганської області".

Як відомо, при реєстрації кандидатом треба внести заставу у 2,5 мільони гривень.

Юрій Бойко обіймав посаду віце-прем'єра в уряді Азарова до лютого 2014 року, до цього - посаду глави Міненерго та вугільної промисловості. Юрія Бойка пов'язують з Дмитром Фірташем і головою Адміністрації Президента України Сергієм Льовочкіним. В уряді Азарова був "довіреною особою" Януковича.

За час роботи в урядах Азарова та Януковича Бойко не висловлювався критично щодо дій уряду, щодо схем, які використовувалися у роботі урядових міністерств  та щодо учасників ринку, з якими уряд працював, зокрема бізнес-структур Сергія Курченка.

За інформацією ЗМІ, з відома міністра з питань палива та енергетики Юрія Бойка була здійснена махінація з держзакупівлями морської бурильної установки. Бурильну установку, яку можна було купити за 248,5 млн. дол. ДАК "Чорноморнафтогаз" у підсумку придбала за $ 400 млн.

Укрнаїнська правдаpowered by lun.ua