РАДА СПРОСТИЛА ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

71 перегляд
37
Четвер, 27 березня 2014, 20:46

Верховна Рада ухвалила закон про спрощення доступу до публічної інформації.

Законопроект № 0947 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям закону України "Про інформацію" (у новій редакції) та закону України "Про доступ до публічної інформації" підтримали 235 народних депутатів.

Документом забезпечується публічність ухвалених рішень місцевими органами влади та доступ громадян до органів влади.

У законопроекті пропонується запровадити штрафи за "необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірну відмову в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації".

Передбачається також значне розширення інформації, до якої громадяни матимуть право доступу.

Законопроект передбачає зміни до низки кодексів та 53 законів.

Як відомо, вранці парламент не зміг ухвалити у другому читанні законопроект про спрощення доступу до публічної інформації.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.23.137.---Yury Yovbak..
Рома Коломиец _, ти тупа скотиняка. на порозі ворог стоїть а ти стерво революції захотів. вішати вас треба паршивих провокаторів!
IP: 176.109.174.---Рома Коломиец..
ВИ ДОВБОЙОБИ ВСІ? АВАКОВ ВБИВ ЛЮДИНУ, ЦЕ ТРЕБА ПРОЩАТИ? ЧИ ПРОЩАТИ ТУРЧИНОВУ І ТЕНЮХУ ЩО АРМІЮ, ФЛОТ І КРИМ ЗДАЛИ РОСІЇ:? ЧИ ПРОЩАТИ ТЕ ЩО НІКОГО В ТЮРМУ НЕ ПОСАДИЛИ?
IP: 193.161.14.---Юрий Пунчак..
Рома Коломиец: ВИ ДОВБОЙОБИ ВСІ? АВАКОВ ВБИВ ЛЮДИНУ, ЦЕ ТРЕБА ПРОЩАТИ? ЧИ ПРОЩАТИ ТУРЧИНОВУ І ТЕНЮХУ ЩО АРМІЮ, ФЛОТ І КРИМ ЗДАЛИ РОСІЇ:? ЧИ ПРОЩАТИ ТЕ ЩО НІКОГО В ТЮРМУ НЕ ПОСАДИЛИ?
Завтра при задержании очередном убьют кого-то еще, так что следующего министра в отставку требовать? Лешу Смелого, Гену Серого, Машу Умелую.... кого-то еще убьют при задержании и что каждый раз менять министров МВД? Бред. И кстати гугл переводчиком лучше не переводи, видно что ты не украинец.
IP: 144.76.166.---Дмитро Фомін..
Рома Коломиец Прощать нет. Но тот кто начнет штурмовать Раду начнет войну которая унесет намного больше жизней
IP: 176.109.174.---Рома Коломиец..
Алексей Марценюк: ВОНИ ВСЮ СТРАНУ ПРОДАЮТЬ ПУТІНУ, КРИМ ВЖЕ ПОДАРУВАЛИ....ТАКА ВЛАДА МЕНІ НЕ ПОТРІБНА!
Усі коментарі