Садовий пояснив, чому не йде в президенти

П'ятниця, 28 березня 2014, 18:47

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що не збирається брати участь у виборах президента України.

Про це він написав у своєму блозі на Українській правді.

Садовий пояснив, що він, зокрема, ще не готовий до такого кроку, який на його думку, потребує, серйозної підготовки. "Я сподіваюсь майбутній переможець президентських виборів свідомий тих викликів, які його чекають на цій посаді, і готується до цього", - підкреслив він.

Крім того, Садовий вважає, що він ще має обов'язки перед львів'янами.

"Я чудово розумію, що не буду вічно працювати на посаді міського голови Львова. Але сьогодні позиція Львова дуже важлива. І покинути місто в цей час було б нечесно в стосунку до громади", - підкреслює політик.

Також Садовий висловив думку, що значний вплив на події в Україні справляє діяльність не тільки в столиці, але й в регіонах.

"Я маю намір займати активну позицію в українській політиці, як в рамках заснованої мною нещодавно партії "Самопоміч", так і у співпраці з іншими тверезомислячими політиками та активістами. Мій пріоритет на найближчий час – зміцнення місцевого самоврядування, збільшення активності та сили місцевих громад", - розповів мер Львова.

Як відомо, за крісло президента мають намір боротися вже 11 претендентів, п'ятьох з них - Вадима Рабиновича, Сергія Тігіпка, Михайла Добкіна, Рената Кузьміна та Юрія Бойка - ЦВК вже зареєструвала кандидатами.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування