Кличко поступився Порошенку: піде не в президенти, а в мери Києва

Субота, 29 березня 2014, 11:39

На вибори президента України має йти кандидат, що має найвищі шанси на перемогу та отримає найвищу підтримку, і сьогодні це - Петро Порошенко.

Про це заявив лідер УДАРу Віталій Кличко на з'їзді партії в суботу в Києві, повідомляє прес-служба партії.

За його словами, "вибори президента мають об'єднати суспільство, а не стати черговою війною всіх проти всіх".

"Я завжди говорив: повинен йти кандидат, що має найвищі шанси на перемогу та отримає найвищу підтримку. Сьогодні таким кандидатом є Петро Порошенко. Ми стояли і боролися поруч на Майдані - і ми будемо пліч-о-пліч працювати і над перетворенням України", - зазначив Кличко.

Також він зазначив, що єдина можливість забезпечити єдність і високий рівень легітимності - висунення єдиного кандидата від демократичних сил, а "якби інші демократичні сили підтримали єдиного кандидата, то отримали загальну перемогу вже в першому турі".

"Це не тільки було б демонстрацією нашої єдності, але й дозволило б зберегти значні кошти для бюджету України", - наголосив Кличко.

Також Кличко заявив, що "прийняв зважене рішення балотуватися на посаду мера Києва".

"Я хочу зробити Київ істинно європейською столицею, і ми маємо робити нашу країну істинно європейською країною. Всі реформи і всі починання починаються зі столиці", - додав лідер "УДАРу".

Також Кличко та Порошенко підписали декларацію про єднання, щоб забезпечити максимальну ефективність спільних дій, унеможливити узурпацію влади будь-якою політичною силою та гарантувати незворотність курсу європейських реформ в Україні.

Згідно з текстом документу,  політики консолідують свої сили з метою забезпечення спільної перемоги демократичних сил на наступних президентських і парламентських виборах, та виборах мера столиці.

Політики заявили про єдиного кандидата на президентських виборах - Петра Порошенка та єдиного кандидата на посаду мера міста Києва - Віталія Кличка.

Також вони закликали демократичні партії, громадські організації, усіх активних та небайдужих громадян підтримати їх ініціативу до єднання.

Підписанти також взяли на себе зобов’язання реалізувати політику європейських реформ, провести реформу місцевого самоврядування та забезпечити широкі повноваження регіонам в економічній та гуманітарній сферах.  

Як відомо, вибори мера Києва та вибори президента України відбудуться 25 травня.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування