Порошенко і Кличко задекларували спільну політику європейських реформ

Субота, 29 березня 2014, 19:20

Петро Порошенко і Віталій Кличко підписали декларацію про об'єднання, яка містить 4 пункти спільних дій.

Текст декларації розміщено на сторінці у Фейсбук Петра Порошенка.

У ній, зокрема, йдеться, що політики об'єднались заради "максимальної ефективності наших спільних дій з метою унеможливлення узурпації влади будь-якою політичною силою та гарантувати незворотність курсу європейських реформ в Україні".

Клацність для того, щоб збільшити

У документі зазначено, що політики консолідували свої зусилля з метою спільної перемоги демократичних сил на президентських, парламентських виборах, а також виборах мера Києва.

Крім того, Порошенко і Кличко зобов'язались провести спільну виборчу кампанію до Верховної Ради та органів місцевого самоврядування.

"Звертаємося до демократичних партій, громадських організацій, усіх активних і небайдужих громадян підтримати нашу ініціативу до єднання", - йдеться у декларації.

Політики гарантують спільну реалізацію політики національної єдності, територіальної  цілісності України та суспільної консолідації.

"Ми проведемо глибоку реформу місцевого самоврядування та забезпечимо широкі повноваження регіонам в економічній та гуманітарній сферах, що створить умови для повноцінної реалізації прав та свобод кожного громадянина України", - зазначено у документі.

Порошенко і Кличко також розповіли про намір реалізувати політику європейських реформ, що має забезпечити "гарантований захист прав і свобод людини, верховенства права, економічний розвиток, свободу підприємництва, викорінення корупції, проведення політики соціальної справедливості".

Політики пообіцяли створити в майбутньому парламенті нової демократичної коаліції.

Вони також звернулись до демократичних партій, громадських організацій, рухів взяти участь у створенні широкого загальнонаціонального демократичного руху, як "альтернативи сепаратизму, популізму та авторитаризму".

Як відомо, на з'їзді партії "УДАР" у суботу політики заявили про єдиного кандидата на президентських виборах - Петра Порошенка та єдиного кандидата на посаду мера міста Києва - Віталія Кличка.

Українська правда 

powered by lun.ua