ЦВК РФ йде ва-банк: голова голодуватиме, якщо будуть порушення

Четвер, 10 квітня 2014, 11:55

Глава ЦВК Росії Володимир Чуров пригрозив оголосити голодування і прикувати себе до Кремля, якщо вибори в РФ пройдуть з порушеннями.

Про це повідомляє РІА "Новости".

Цю заяву він зробив на нараді голів виборчкомів Південного, Північно-Кавказького і Кримського федеральних округів.

"Хотів би всіх попередити: у кого-небудь буде подібне (серйозні порушення - ред.) в регіоні - не доживе до парадних похоронів. Підете у відставку раніше", - заявив Чуров.

"Якщо в Астрахані щось буде не так, я сам в Астрахань приїду і буду голодувати. Прикую себе ланцюгами до Кремля і буду голодувати", - пригрозив він.

На думку голови ЦВК, через зовнішньополітичних подій членам виборчкомів потрібно бути особливо уважними та обережними, щоб не дати приводів для "спроб дискредитації і делегітимізації виборів".

"Давайте нашим зарубіжним заклятим друзям покажемо велику і жирну дулю. Не дочекаються. Ми проведемо вибори чесно і відкрито. Значно краще, ніж в Німеччині, Франції, США", - запропонував Чуров.

Як відомо, в єдиний день голосування 14 вересня 2014 року в РФ пройдуть вибори різного рівня, включаючи вибори голів 14 суб'єктів федерації і вибори депутатів законодавчих органів у ряді суб'єктів.powered by lun.ua