Активіст з Миколаєва, який вдарив Царьова, скаржиться на переслідування

Четвер, 10 квітня 2014, 17:42

Ополченець з Миколаєва Олександр Янцен, який побився з екс-регіоналом Олегом Царьовим, почав отримувати погрози і образи.

Як він розповів Українській правді, у четвер до його квартирі приходили невідомі. Вдома була дружина Янцена.

"Подзвонили у двері, вона (дружина Янцена - ред.) запитала, хто там, почали стукати ногами у двері і кричати: Відкривай, с..., ми тобі зараз розповімо" або щось таке", - зазначив активіст.

Дружина Янцена зателефонувала в міліцію, проте вільних нарядів не виявилося, їй дали дали прямий телефон, пообіцявши в разі необхідності приїхати через кілька хвилин.

Активіст вже зв'язався зі своїми товаришами, який обіцяли організувати охорону його житла.

"В інтернеті та ЗМІ поширюють мою адресу і закликають покарати того, хто побив їх героя", - додав також ополченець. Образливі пости і загрози з'явилися на його стіні в соцмережі ВКонтакте.

Як відомо, колишній регіонал, кандидат на пост президента Олег Царьов спробував відвідати сепаратистів, які постраждали в зіткненнях між ополченцями і учасниками сепаратистського мітингу в Миколаєві.

Між ним та ополченцем Олександром Янценим почалася словесна суперечка, яка переросла у бійку, в депутата полетіло кілька яєць, і, вигукуючи "Фашизм не пройде", люди дали зрозуміти, що не пустять Царьова в лікарню.powered by lun.ua