Сепаратисти у Слов'янську взяли міліцію у заручники. Будують барикади

Субота, 12 квітня 2014, 13:42

У Слов'янську в результаті захоплення сепаратистами міськвідділку міліції у заручниках опинилися працівники, які перебували у будівлі на час захоплення.

Про це повідомляє 5 канал з посиланням на прокурора Донецької області Миколу Франтовського.

"Це все, що я можу сказати. Все це встановлюється. Проходить робота по встановленню та з'ясування усіх обставин і вживанню заходів", – повідомив Франтовський.

У захопленій будівлі відділку міліції у Слов'янську перебувають близько двох десятків невідомих озброєних людей. 

Як заявив перший заступник міністра МВС Володимир Євдокимов, міліція вживає заходів для врегулювання ситуації в Слов'янську, а начальник місцевої міліції веде переговори з озброєними людьми, які захопили будівлю райвідділу.

"Зараз вживаються заходи, щоб сітуацію локалізувати ... начальник УВС веде переговорний процес", - повідомив Євдокимов, передає "Інтерфакс-Україна".

Разом з тим видання slavgorod.com.ua повідомляє, що із захопленого міськвідділу міліції правоохоронців випустили. Про місцезнаходження в.о. начальника міськвідділу міліції Олександра Давиденка поки що нічого  не відомо.

За інформацією видання, у будівлі залишилися лише заступники начальників міськвідділу міліції, а Давиденка вивезли у невідомому напрямку.

Пізніше стало відомо, що мінімум троє правоохоронців, які перебували в будівлі міськвідділу міліції під час штурму зараз перебувають у лікарні.

Також  під будівлю міськвідділу міліції підвозять візки з продуктами для людей у камуфляжі.

Під будівлею зібралися представники ЗМІ,  в тому числі і російський телеканал Lifenews. Всередину будівлі впустили тільки знімальну групу цього телеканалу. Місцеві ЗМІ не пускають.

Навколо Слов'янського міськвідділу міліції зводять барикади з шин, дерев'яних щитів і мішків з піском. За барикадами стоять городяни, які підтримують загарбників схвальними вигуками.

Фото - Slavgodor.com.ua

 
 

За даними видання, над Слов'янськом кружляли вертольоти, але які саме і чиї - невідомо. Кілька вертольотів, покружлявши над містом, відлетіли в невідомому напрямку. У соціальних мережах з'явилася інформація, нібито вертольоти приземлилися в районі Черевковкі.

При цьому російське РІА Новости повідомляє, що "прихильники федералізації України зупинили на виїзді з Донецька 2 автобуси з бійцями спецпідрозділу міліції, відправлені у Слов'янськ, щоб розблокувати адміністративні будівлі, які зайняли мітингуючі".

Автобуси зупинилися на Ясинуватському посту ДПС на трасі з Донецька до Слов'янськ, мітингувальники ведуть переговори з міліціонерами, намагаючись відмовити їх їхати в Слов'янськ.

Джерело відео - Slavgorod.com.ua

Українська правда powered by lun.ua