Тимошенко: РФ намагається зірвати "мирні переговори" і нав'язати умови

25 переглядів
Субота, 12 квітня 2014, 17:06

Провокуючи дестабілізацію ситуації на сході України, Росія намагається зірвати переговори, які призначені на 17 квітня у форматі ЄС-США-Україна-Росія з врегулювання українського питання.

Про це заявила кандидат в президенти України, лідер "Батьківщина" Юлія Тимошенко в інтерв'ю телеканалу "Україна".

"Все абсолютно за тим же сценарієм, що і в Криму - 200-250 осіб, які поділені на десятки під керівництвом спецслужб ФСБ організовують штурми адмінбудівель", - зазначила вона.

За словами Тимошенко, "усе це робиться для того, щоб нагнітати ситуацію перед переговорами, які розпочнуться 17 квітня", - заявила Тимошенко.

На думку лідера "Батьківщини", Росія здійснює на території України дуже жорстку та агресивну стратегію.

"У Женеві на такому тлі, при такій агресії будуть ставитися Україні кілька ультиматумів, які вже оголошені Росією. Перше, що від нас вимагають - це легалізація АР Крим у складі Росії, і за це нам хочуть заплатити гроші. Друге, що від нас вимагають - це по концепції Російської Федерації прийняти нову Конституцію України, яка передбачає федералізацію як основу для подальшого розколу території України", - додала Тимошенко.

"Крім того, від нас вимагають, щоб було створено уряд за участі тих кадрів, які буде пропонувати РФ та ставиться питання про неприєднання до ЄС та відмову від співпраці з колективними системами безпеки і оборони", - зазначила екс-прем'єр.

"Це нова колонізація України - коли не українці будуть вирішувати, як їм жити, як будувати країну, як розпоряджатися своїми можливостями і своїми ресурсами. Російська Федерація хоче вирішувати за нас", - заявила Тимошенко.

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua